Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy jest to jedna z usług oferowanych przez naszą firmę, polegająca na wynajmie pracowników. Jest to kompleksowa realizacja zgłoszonego przez firmę zlecenia. To my jesteśmy odpowiedzialni za proces rekrutacji, przygotowania pracowników do rozpoczęcia pracy (np. badania lekarskie, szkolenie BHP), zatrudnienie oraz pełną obsługę kadrowo- płacową.

Ta forma zatrudnienia przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron, przede wszystkim organizacyjnych i ekonomicznych. Firma korzystająca z tej usługi nie nawiązuje żadnego stosunku prawnego z pracownikiem. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników, a następnie kierujemy ich do zadań w Twojej firmie.

Oto 5 kroków do współpracy:

1. Zgłoś się do NAS: 77 440 25 25, biuro@paretti.pl.

2. Ustalmy wspólnie profil poszukiwanych kandydatów- na podstawie tego będziemy w stanie dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

3. Proces rekrutacji, przygotowania do pracy i zatrudnienia: Wszystko po naszej stronie!

4. Oddelegowanie pracowników do Twojej firmy i rozliczanie się z nimi- Również po naszej stronie!

5. Wystawienie faktury VAT za realizację projektu.

 

Elastyczność zatrudnienia (zatrudniamy dla Ciebie tylu pracowników, ilu w danej sytuacji potrzebujesz), minimalizacja kosztów związanych z rekrutacją pracowników oraz obsługą kadrową i płacową, oszczędność czasu (odciążenie działu personalnego), dostosowanie liczby pracowników do aktualnych zleceń (sezonowość), zawsze dajemy możliwość tzw. przejęcia pracownika – to tylko niektóre korzyści, które zyskujesz dzięki współpracy z nami!