Legalizacja 
 pracy 
 pobytu 
cudzoziemców

* wniosek o wydanie oświadczenia o powierzeniu pracy/Zezwolenia na pracę  składamy nawet w przeciągu 2 godzin roboczych w godzinach 8 – 16

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

Deficyt kadry pracowniczej spędza sen z powiek niejednej firmie. Idealnym rozwiązaniem na utrzymanie wydajności produkcji jest zatrudnienie cudzoziemców, którzy coraz liczniej podejmują się pracy w naszym kraju. Aktualnie zezwolenie na pobyt w Polsce posiada około 460 tyś. obcokrajowców. Dla wielu osób może się to okazać nie lada wyzwaniem. Skomplikowane przepisy i długie oczekiwanie na infolinii w urzędach może skutecznie zniechęcić. 

Kary za niedopełnienie formalności mogą sięgać od 1 tys. do 30 tys. złotych. 

Warto, więc przekazać te zadania profesjonalistom. 

Sprawdź czy w 100% zatrudniasz legalnie !!!

Posiadamy 8-letnie doświadczenie w procesie legalizacji pracy i pobytu. Uzyskaliśmy pozwolenia dla około 1 000 cudzoziemców!

Rzetelnie sprawdzamy poprawność wszystkich wysyłanych przez nas dokumentów oraz przestrzegamy ustalonych terminów

Codziennie kontaktujemy się z urzędami w sprawie wydanych zezwoleń. Nasi specjaliści znają aktualne przepisy prawne dotyczące legalizacji i udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania

Z nami możesz być pewny, że wszystko jest legalnie. Sprawdź opinie naszych klientów!

Jakie dokumenty pozwalają cudzoziemcom na legalny pobyt i pracę

Oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy

Oświadczenie o zgodzie na wykonywanie pracy dla cudzoziemca to dokument, o który może się ubiegać tylko pracodawca. Ważny jest w połączniu z dokumentem legalizującym pobyt i wyłącznie dla obywateli: Ukrainy, Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Rosji. Z tym dokumentem legalnie można pracować nie dłużej niż 6 miesięcy w ciągu roku.

Zezwolenie na pracę typu A

Zezwolenie na pracę to wniosek, o który może się ubiegać wyłącznie pracodawca i jest ważny tylko w połączeniu z dokumentem legalizującym pobyt cudzoziemca w Polsce. Wydawany jest na okres 3 lat. Po upływie tego czasu można ubiegać się o przedłużenie, jednak nie należy zostawiać tego na ostatnią chwilę!

Zezwolenie na pobyt czasowy i pracę

O ten dokument może ubiegać się sam pracownik, wymagana jednak będzie współpraca z pracodawcą. Otrzymanie tego zezwolenia uprawnia cudzoziemca do pobytu oraz pracy w Polsce.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 16

Jako firma również zatrudniamy cudzoziemców, a potwierdzeniem jest otrzymane wyróżnienie w konkursie "Opolska firma przyjazna cudzoziemcom"

dyplom-_Strona_14

Naszym usługom zaufały takie firmy jak

capgemini-logo.png
00005_nutricia_logo.png
pwc-logo.png
Bez-tytulu-2.jpg
pobrane.png

Tak mówią o nas klienci

Co możesz zyskać z PARETTi ?

Nowoczesne rozwiązania

Proces wysyłania dokumentów odbywa się całkowicie zdalnie. Wniosek o oświadczenie wysyłamy w ciągu 2h!

Kompleksowe doradztwo

Dopełniamy wszelkich formalności za Ciebie oraz zapewniamy doradztwo na każdym etapie procesu. Będziemy czuwać nad wyznaczonymi terminami.

Pośrednictwo w kontaktach z urzędami

Utrzymujemy stały kontakt z urzędami, pomogliśmy otrzymać legalną pracę ponad kilkuset cudzoziemcom

Nie czekaj, zatrudniaj cudzoziemców legalnie !

Wypełnij formularz kontaktowy i kliknij przycisk „wyślij”

Nie wiesz od czego zacząć ?

Nasz autorski poradnik jak zatrudnić cudzoziemca to skondensowana pigułka wiedzy dla pracodawców. Przedstawiamy w nim zasady zatrudniania osób z zagranicy. Poruszamy aspekty prawne oraz składek ZUS. Kliknij w obrazek!