oferta wygasła

Asystent Notariusza /Aplikant Notarialny

Miejsce pracy: Opole
Branża: Administracja biurowa
ID: p005f pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:  Asystent Notariusza /Aplikant Notarialny

Opis Stanowiska:

  • przygotowywanie projektów aktów notarialnych, poświadczeń i wypisów
  • obsługa klientów,
  • wykonywanie prac biurowych,
  • wspomaganie pracy kancelarii notarialnej

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego prawo,
  • biegłej znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej
  • chęci do pracy

Co zyskujesz:

  • ubezpieczenie Grupowe
  • możliwość odbycia aplikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • możliwość  rozwoju i poszerzenia wiedzy

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www