Uwaga! Od dnia 29.12.2020 biuro zostaje przeniesione pod adres Opole ul. Kołątaja 9/2

Asystent opiekuna osób starszych

Miejsce pracy: Holandia
Branża:
ID: p006i pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w utrzymaniu higieny ciała
  • Pomoc w ubiorze
  • Wykonywanie małych prac domowych
  • Dotrzymywanie towarzystwa
  • Pomoc głównemu opiekunowi w wykonywaniu obowiązków

Wymagania na dane stanowisko:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi
  • Wykształcenie wyższe na kierunku medycznym – warunek konieczny.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Miłe usposobienie, cierpliwość, empatia

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze 32-36 godzin tygodniowo
  • Wynagrodzenie ok 430€ / tydzień (w zależności od dokładnej ilości godzin)
  • Zakwaterowanie opłacone przez firmę
  • Pokoje pojedyncze z dostępem do Internetu
  • Umowę na warunkach holenderskich zgodną z układem zbiorowym VVT

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www