Blacharz / Dekarz / Bauspengler, Szwajcaria

Miejsce pracy: TJ
Branża:
ID: p007d pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie różnego rodzaju pokryć dachowych
  • Obróbka kominów, szczytów dachowych itp.
  • Umiejętność czytania rysunku
  • Montaż konstrukcji

Wymagania na dane stanowisko:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 30 – 34 CHF / godzinę brutto.
  • Tygodniowe wypłaty.
  • Możliwość nadgodzin
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę – opłacane przez pracownika
  • Legalne zatrudnienie na szwajcarskich warunkach

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www