Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Motoryzacja
ID: p002x pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Naprawa i wymiana elementów blacharki samochodowej po wypadkach, zgodnie z zaleceniami producenta
  • Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych technologii i sprzętu
  • Samodzielna naprawa samochodów powypadkowych

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako blacharz samochodowy – min. 4 lata
  • Dobrej znajomości języka obcego – angielski/niemiecki/holenderski
  • Dobrej znajomości rodzajów metali, elementów konstrukcyjnych nadwozia samochodu
  • Umiejętności pracy samodzielnej jak i w grupie
  • Własnego samochodu – mile widziane

Co zyskujesz:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin 40/tydzień
  • Stawkę 575€ / tydzień NETTO (przy dobrym doświadczeniu)
  • Wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku
  • Zakwaterowanie opłacone przez firmę – pojedyncze pokoje dla każdego pracownika
  • Umowę na warunkach holenderskich / niemieckich – w zależności od miejsca pracy
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.paretti.pl Agencja pracy Paretti

www.paretti.pl/oferty-pracy  tu znajdziesz oferty pracy