Job Expired

Dekarz / Blacharz

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Budownictwo / Geodezja
ID: p0048 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Układanie blachy na dachach
  • Montaż izolacji, rynien
  • Obróbki blacharskie
  • Możliwość zobaczenia zdjęć przedstawiających charakter pracy!

Wymagania:

  • Dobre, min. kilkuletnie doświadczenie w pracach blacharskich na dachach – wymóg konieczny
  • Dobra znajomość języka obcego – angielski / niemiecki – przynajmniej u 1 osoby na grupę
  • Własne auto + podstawowe narzędzia do pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 600€ / tydzień NETTO
  • Miejsce w pokoju 1 osobowym opłacone przez firmę
  • Pracę na pełen etat 40 godzin w tygodniu
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Pracę w certyfikowanej i rzetelnej agencji holenderskiej

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.paretti.pl Agencja pracy Paretti

www.paretti.pl/oferty-pracy  tu znajdziesz oferty pracy