Dekarz

Miejsce pracy: Szwajcaria
Branża: Budownictwo / Geodezja
ID: p005v pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Dekarz

Opis Stanowiska:

  • Praca na stromych i płaskich dachach
  • Układanie dachówek
  • Izolacje bitumiczne (spawanie papy)
  • Praca na podstawie planu

Czego oczekujemy

  • Kilkuletniego doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Prawa jazdy i własnego samochodu na wyjazd
  • Samodzielności

Co zyskujesz:

  • Atrakcyjne zarobki zgodne ze szwajcarskimi normami
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez firmę
  • Pracę na pełen etat
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Umowę szwajcarską

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www