Job Expired

Elektryk

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Elektryk/Automatyk
ID: p0026 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Podłączanie i naprawa domowych instalacji elektrycznych
  • Praca na zakładach przemysłowych
  • Podłączanie szaf sterowniczych, okablowanie maszyn
  • Rodzaj pracy w zależności od danego projektu.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy jako elektryk
  • Dobry poziom znajomości języka obcego – angielski / niemiecki / holenderski
  • Własny samochód
  • Podstawowe narzędzia do pracy

Oferujemy:

  • Stawkę 575€ netto / tydzień
  • Tygodniowe wypłaty już po 1 tygodniu pracy
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • Jednoosobowe pokoje z dostępem do internetu
  • Umowa holenderska
  • Pracę od poniedziałku do piątku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl