oferta wygasła

Elektryk Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia
Branża:
ID: p002i pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca przy podłączaniu instalacji elektrycznych w budynkach.

Wymagania:

  • Certyfikat DSB – wymóg konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy jako elektryk

Oferujemy:

  • Stawkę 240 NOK / godz brutto
  • Pracę na 1 zmianę 7:00 – 18:00
  • Kwaterę zorganizowaną przez firmę – pokoje 1 osobowe
  • Wymiar pracy 48 godz / tydzień
  • Wypłatę 2x w miesiącu.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl