Elektryk

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Branża: Elektryk/Automatyk
ID: p0003 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Dbanie o sprawność techniczną maszyn oraz urządzeń pod kątem elektrycznym
  • Usuwanie awarii
  • Przeprowadzanie remontów maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych
  • Kontrolowanie stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek i czujników zbliżeniowych
  • Prowadzenie książki ruchowej

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne minimum zawodowe
  • Uprawnienia SEP do 1kV lub bez ograniczenia napięcia
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • Dyspozycyjność
  • Chęć nauki i motywacja do pracy
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre wynagrodzenie + dodatki za dyspozycyjność + premie
  • Pracę od zaraz
  • Pracę w systemie 4 brygadowym
  • Możliwość awansu i podwyżek
  • Darmowe zakwaterowanie przez 6 miesięcy dla osób mieszkających powyżej 40 km od miejsca pracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl