Job Expired

Hydraulik Na Statkach

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Serwis / Technika / Montaż
ID: p003g pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca na jachtach przy montażu rur do systemów klimatyzacji
  • Montaż rur i większej średnicy
  • Praca na luksusowych dużych jachtach do 80m długości

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik, preferowane ok. 5 lat.
  • Mile widziany własny samochód
  • Zestaw podręcznych narzędzi.

Oferujemy:

  • Stawkę 500€ tygodniowo NETTO
  • Mieszkanie opłacone przez firmę – pokoje jednoosobowe
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Pracę na pełen etat na dłuższy okres czasu.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl