Inżynier procesu formowania

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Obowiązki:

  • monitorowanie procesu formowania stali na zimno i procesu spawania, analizowanie ich rezultatów i proponowanie usprawnień technologicznych, raportowanie OEE;
  • definiowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników procesu i wdrażanie koniecznych akcji korygujących
  • nadzór nad aktualnością i kompletnością dokumentacji procesowej
  • sporządzanie koniecznych raportów produkcyjnych;
  • wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach;
  • definiowanie i optymalizacja środków niezbędnych do produkcji;
  • sukcesywne wdrażania zasad i narzędzi Lean Manufacturing;
  • koncepcja nowych urządzeń, maszyn, dobór komponentów składowych;
  • przeprowadzanie testów;
  • rozwiązywanie problemów za pomocą narzędzi Problem Solving, 5Why, diagram Ishikawy;
  • rozwój i wdrażanie nowych programów produkcyjnych;
  • czynny udział w uruchamianiu nowych projektów;
  • tworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • min. 3-4 lata doświadczenia w obszarze produkcyjnym (preferowana branża automotive);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • wiedza z zakresu procesu formowania na zimno i hydrauliki siłowej;
  • wiedza z zakresu spawania i oceny wizualnej spoiny;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO u Pracodawcy;
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe);
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie.

Nie zwlekaj, praca już na Ciebie czeka!

Sprawdź także:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zotaw swoje CV, resztą zajmiemy się my