Inżynier R&D

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Obowiązki:

  • czynny udział w procesie rozwijania nowych produktów;
  • analiza i ocena kosztów wdrożenia, optymalizacja kosztów przy wdrażaniu i produkcji
    komponentów;
  • przygotowanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie procesu i produktu zgodnie z obowiązującymi trendami w motoryzacji oraz zgodnie z wymaganiami;
  • dobór odpowiednich materiałów i chemii w celu uzyskania produktu spełniającego wymagania klienta;
  • nadzór nad testami prototypu/produktu końcowego, tworzenie analiz i raportów;
  • samodzielne planowanie i prowadzenie badań nad powłokami antykorozyjnymi oraz nowymi materiałami;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej produkowanych wyrobów, komponentów;
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z klientami;
  • współpraca z dostawcami, uczelniami, lokalnymi i globalnymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży
    automotive;
  • doświadczenie i wiedza z zakresu ochrony antykorozyjnej oraz inżynierii materiałowej;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • dobra organizacja pracy;
  • kreatywność, zaangażowanie, duża samodzielność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO u Pracodawcy;
  • pracę w międzynarodowym zespole;
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe);
  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Nie zwlekaj, praca już na Ciebie czeka!

Sprawdź także:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zotaw swoje CV, resztą zajmiemy się my