oferta wygasła

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Opole
Branża: Księgowość / Audyt / Podatki
ID: p0010 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Dekretowanie oraz księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Kontrola dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym
  • Wykonywanie przelewów bankowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Fakturowanie
  • Prowadzenie oraz rozliczanie kasy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Chęć do rozwoju i nauki nowych rzeczy
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność wykonywania deklaracji VAT, CIT, PIT oraz wiedza z obszaru kadr i płac

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Pracę w dobrze prosperującej i nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym środowisku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl