Księgowa/Księgowy

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Obowiązki:

  • Księgowanie faktur zakupu oraz faktur korygujących
  • Przygotowanie przelewów krajowych
  • Wystawianie i księgowanie faktur
  • Weryfikacja poprawności finansowej faktur
  • Współpraca z audytorami w trakcie audytu finansowego ksiąg
  • Przygotowanie i wysłanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego i do Narodowego Banku Polskiego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność (termin raportowania miesięcznego w firmie przypada 3 dzień kalendarzowy po zamknięciu miesiąca)
  • Min. wykształcenie średnie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu księgowego Comarch XL oraz DMS Comarch

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w przyjaznym środowisku

TA OFERTA WYGASŁA

Sprawdź także:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zotaw swoje CV, resztą zajmiemy się my