Magazynier

Miejsce pracy: Niemodlin
Branża:
ID: p007f pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:

  • Obsługa magazynu i monitorowanie stanów magazynowych;
  • Przygotowanie towaru do wysyłki wraz z dokumentacją transportową;
  • Załadunek palet z towarem na ciężarówkę przy pomocy wózka widłowego;
  • Kontakt z firmą transportową w celu ustalenia załadunków.

Wymagania:

  • Min. średnie wykształcenie;
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Dbałość o porządek, dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku;
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Pracę na 1 zmianę i wolne weekendy.

Dziękujemy za zainteresowanie. PARETTi stale łączy Pracowników z Pracodawcami.