oferta wygasła

Mechanik maszyn rolniczych John Deer

Miejsce pracy: Niemcy
Branża:
ID: p004e pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Diagnoza i naprawa maszyn rolniczych
  • Usterki mechaniczne, elektryczne, hydrauliczne
  • Praca z maszynami firmy John Deer

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z maszynami firmy John Deer
  • Doświadczenie w pracy mechanika min. 4 lata
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • Własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat 40 godzin w tygodniu
  • Stawkę 550€ / tydzień NETTO
  • Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju opłaconym przez firmę
  • Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez firmę

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www

Oferty pracy https://paretti.pl/oferty-pracy
Agencja pracy https://paretti.pl
Pracownicy z Ukrainy https://paretti.pl/pracownicy-z-ukrainy