Montaż okien – produkcja

Miejsce pracy: Holandia
Branża:
ID: p003o pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Cięcie profili okiennych na wymiar
  • Mocowanie zawiasów, zatrzasków
  • Praca na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji / montażu okien
  • Dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego
  • Własny samochód
  • Własne buty robocze

Oferujemy:

  • Stawka 450€ / tydzień na rękę (w zależności od doświadczenia)
  • Mieszkanie opłacone przez firmę
  • Pokoje 1 osobowe
  • Pracę na pełen etat, 40 godzin / tydzień
  • Możliwość stałej współpracy
  • Umowę na warunkach holenderskich

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.paretti.pl Agencja pracy Paretti

www.paretti.pl/oferty-pracy  tu znajdziesz oferty pracy