oferta wygasła

Monter Okien i Drzwi

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Budownictwo / Geodezja
ID: p000x pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis Stanowiska:

  • Montaż aluminiowych / PVC okien i drzwi na budowach
  • Praca w grupach 2 osobowych

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy jako monter okien min 4 lata.
  • Dobrego poziomu języka angielskiego przynajmniej u 1 osoby na grupę
  • Własnego samochodu
  • VCA – mile widziane

Co zyskujesz:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin 40/tydzień
  • Stawkę 550€ / tydzień NETTO
  • Wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku
  • Zakwaterowanie opłacone przez firmę – pojedyncze pokoje dla każdego pracownika!
  • Zakwaterowanie organizowane możliwie jak najbliżej miejsca pracy
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl