Monter paneli elewacyjnych

Miejsce pracy: Holandia
Branża:
ID: p003s pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Montaż stalowych paneli elewacyjnych (steel cladding)
  • Izolowanie
  • Przykręcanie paneli na zewnętrznych ścianach budynków (hale, biurowce)
  • Montaż stalowych paneli dachowych

Wymagania na dane stanowisko

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego – przynajmniej u 1 osoby na grupę
  • Własnego samochodu (1 na 2 osoby)
  • Mile widziany certyfikat VCA
  • Doświadczenie w pracy jako ‘steel cladder’

Oferujemy:

  • Stawkę tygodniową zależną od doświadczenia, ok 500€ netto, po wszelkich odciągnięciach
  • Kwatera zorganizowana i opłacona przez firmę
  • Pracę na pełen etat min. 40 godz w tygodniu.
  • Umowę holenderską
  • Zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych z dostępem do internetu

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www