Monter profili i zabudowy z K-G

Miejsce pracy: Holandia
Branża:
ID: p005m pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca w szkołach, prywatnych budynkach
  • Montaż stelaży, montowanie płyt KG, ścian działowych,
  • Wiercenie otworów, montaż profili

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy przy montażu płyt kg / wykończeniach wnętrz.
  • Dobrej znajomości języka obcego – angielski lub niemiecki
  • Własnego samochodu na wyjazd
  • Mile widziane podręczne narzędzia do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin 40/tydzień
  • Stawkę 500€ / tydzień NETTO
  • Wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku
  • Zakwaterowanie opłacone przez firmę – pojedyncze pokoje dla każdego pracownika!
  • Zakwaterowanie organizowane możliwie jak najbliżej miejsca pracy, max 30 km
  • Umowę na warunkach holenderskich
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www