Monter stalowych paneli elewacyjnych

Miejsce pracy: Holandia
Branża:
ID: p003s pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Montaż stalowych paneli elewacyjnych (steel cladding)
  • Izolowanie
  • Przykręcanie paneli na zewnętrznych ścianach budynków (hale, biurowce)
  • Montaż stalowych paneli dachowych

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Przy 2 osobach chętnych razem do podjęcia pracy, przynajmniej 1 musi znać język angielski / niemiecki
  • Własnego samochodu (1 na 2 osoby)
  • Mile widziany certyfikat VCA
  • Mile widziane podręczne narzędzia do pracy

Co zyskujesz:

  • Stawkę tygodniową zależną od doświadczenia, ok 500€ netto
  • Kwatera zorganizowana i opłacona przez firmę
  • Pracę na pełen etat min. 40 godz w tygodniu.
  • Umowę holenderską.
  • Zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych z dostępem do internetu

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl