Monter wentylacji / klimatyzacji Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Branża: Budownictwo / Geodezja
ID: p000z pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:
  • Montaż wentylacji i klimatyzacji w blokach mieszkalnych
  • Wewnętrzne instalacje budowlane
  • Praca na dużych projektach budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub min. roczne doświadczenie jako monter wentylacji / klimatyzacji
  • znajomość języka niemieckiego – możliwość pracy w brygadach (ok. 3 osoby), przy czym min. jedna osoba posługuje się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, w oparciu o warunki niemieckie
  • Stawka ok. 12,50 – 15 € brutto/godz +  dieta ok. 5€ na rękę / godzinę
  • Auto służbowe + karta paliwowa
  • Odzież robocza plus zestaw profesjonalnych narzędzi
  • Możliwość pracy w rotacji 3-1
  • Wszelkie koszta dojazdów pokrywane przez pracodawcę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl