oferta wygasła

Murarz

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Budownictwo / Geodezja
ID: p001c pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Murowanie , stawianie ścian z cegieł
  • Murowanie, bez fugowania

Czego oczekujemy:

  • Udokumentowanego doświadczenia w pracy jako murarz – min. 4 lata
  • Dobrego języka angielskiego / niemieckiego – przynajmniej u 1 osoby na grupę
  • Własnego samochodu
  • Podręcznych narzędzi

Oferujemy:

  • Stawkę tygodniową 650 – 700€ NETTO
  • Zakwaterowanie w 1 osobowym pokoju – opłacone przez firmę
  • Wypłaty na konto już po 1 przepracowanym tygodniu
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 40 godzin.
  • Umowę holenderską

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl