Job Expired

Murarz / Tynkarz Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia
Branża:
ID: p001h pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca przy murowaniu i tynkowaniu systemowym / tynkowaniu na mokro;
  • Praca w Trondheim, w Norwegii

Wymagania:

  • Dobra znajomość angielskiego / norweskiego;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku murarza/ tynkarza

Oferujemy:

  • Stawkę 197 – 200 NOK / godz Brutto
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Pojedyncze pokoje z dostępem do internetu, aneksem kuchennym i łazienką;
  • Pracę na pełen etat 37,5 godz / tydzień;
  • Dofinansowanie do narzędzi 1,20€ / godz dodatkowo naliczane do wypłaty

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl