Operator ładowarki kl 1 / Operator kalmara UDT WJO

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Branża:
ID: p005b pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Realizacja prac transportowych i załadunkowych,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,
  • Prace związane z zapewnieniem ciągłości produkcji

Wymagania na dane stanowisko:

  • Uprawnienia na Operatora Ładowarki lub Operatora kalmara UDT WJO
  • Doświadczenie w pracy jako operator ładowarki lub kalmara
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pewną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www