oferta wygasła

Operator Wózka Widłowego UDT – możliwość zrobienia kursu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Branża: Logistyka / Dystrybucja
ID: p004x pl

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Załadunek przepakowanych palet
  • Praca w systemie czterobrygadowym
  • Praca w okolicach Strzelec Opolskich

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT lub chęci do zrobienia uprawnień
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Dyspozycyjność
  • Chęć nauki i motywacja do pracy
  • Sumienność

Co w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę!!!
  • Dobre wynagrodzenie + dodatki, premie
  • Pracę w systemie czterobrygadowym
  • Pracę od zaraz

Dziękujemy z przesłanie zgłoszenia, po więcej informacji zapraszamy na stronę www