Pracownik do Serwisu wymiany opon Holandia

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wymiana opon w samochodach
  • Wymiana Kół
  • Kontakt z klientem

Wymagania:

  • Dobry język angielski lub niemiecki – wymóg konieczny
  • Doświadczenie jako pracownik serwisu wymiany opon
  • Mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju

TA OFERTA WYGASŁA

Sprawdź także:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zotaw swoje CV, resztą zajmiemy się my