Job Expired

Pracownik ds. telefonicznej obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Opole
Branża: Administracja biurowa
ID: p002e pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Specjalistyczne wsparcie Klientów – first level
  • Obsługa telefoniczna Klietów
  • Prace administracyjno-biurowe
  • Kompleksowe podejście do spraw Klienta – od przyjęcia do rozwiązania danej sprawy
  • Weryfikacja potrzebnych danych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Komunikatywność  i chęć do pracy w grupie
  • Motywacja do nauki nowych rzeczy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i nowoczesnej firmie
  • Umowę o pracę, pełny etat, stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe benefity
  • Szkolenia wdrożeniowe na profesjonalnym poziomie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym środowisku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl