oferta wygasła

Senior Backup Administrator

Miejsce pracy: Katowice
Branża: IT
ID: p0042 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie korporacyjnym środowiskiem backup w oparciu o rozwiązania EMC Networker, NetApp Snapvault i Commvault Simpana.
  • Tworzenie i przywracanie kopii zapasowych
  • Tworzenie nowych grup kopii zapasowych
  • Tworzenie harmonogramów rozwiązywania problemów
  • Obsługa i Utrzymanie oprogramowania oraz sprzętu do tworzenia kopii zapasowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka Angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości narzędzi:Dell EMC Networker/Dell EMC Data Domain/Commvault Simpana/Network/Vmware
  • Umiejętność administracji systemów Windows, Linux / UNIX

Mile widziana znajomość:

  • Netapp Virtual Storage Console
  • Programowania (Perl, shell…)
  • Hardware Management
  • Cloud (AWS)
  • innych rozwiązań Backup
  • Nutanix
  • Automatyki
  • Oracle, SQL Server
  • Architektury informatycznej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Pracę w dobrze prosperującej i nowoczesnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenia
  • Wiele innych ciekawych i niebanalnych benefitów

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl