oferta wygasła

Spawacz MAG Holandia

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Serwis / Technika / Montaż
ID: p0012 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Spawanie rur do ogrodzeń ze stali czarnej
  • Grubość spawania 3-10 mm

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy spawacza – min. 4 lata
  • Certyfikat na MAG 135 na rury, uprawnienia na grupę materiałową 1.0
  • Dobra znajomość języka obcego – angielski lub niemiecki
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Stawkę 525 € / tydzień na rękę
  • Zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • Pokój 1 osobowy, wyposażona kuchnia, łazienka,
  • Dostęp do internetu
  • Prace 40 godz / tydź
  • Umowa na warunkach holenderskich.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl