Job Expired

Spawacz MIG/ MAG Holandia

Miejsce pracy: Holandia
Branża:
ID: p0034 pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji stalowych, przeznaczonych do stajni i hal materiałowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu mig/mag;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Uprawnienia do spawania;
  • Znajomość rysunku technicznego;

Oferujemy:

  • Tygodniowe wypłaty na konto w wysokości 430€ NETTO;
  • Pełny etat 42-48 godzin pracy / tydzień;
  • Zakwaterowanie – 2 osobowe pokoje;
  • Transport do miejsca pracy z zakwaterowania;
  • Praca na warunkach holenderskich;

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl