Specjalista obsługi klienta/ inżynier projektu ze znajomością jęz. angielskiego

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Obowiązki:

  • obsługa bieżących zamówień oraz koordynacja dostaw;
  • kontakt z klientem;
  • nadzór nad istniejącą dokumentacją techniczną produktów;
  • raportowanie wykonywanych prac;
  • kontakt z działem R&D w zakresie rozwoju produktu;
  • możliwość krótkotrwałych wyjazdów zagranicznych.

Wymagania:

  • wykształceniu technicznym;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD (np. Solid Works);
  • kreatywności, umiejętności rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku- umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚRENIO PRZEZ PRACODAWCĘ;
  • możliwość rozwoju;
  • pakiet opieki medycznej.

NIe zwlekaj praca już na Ciebie czeka

Sprawdź także:

Ta oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia?

Nic nie szkodzi zotaw swoje CV, resztą zajmiemy się my

Uwaga dnia 18.06.2021r. (piątek) biuro pozostanie nieczynne