Stolarz / Monter KG

Miejsce pracy: Holandia
Branża: Budownictwo / Geodezja
ID: p003a pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca na budowach / remontach
  • Montaż ścian działowych, czytanie rysunków
  • Izolowanie
  • Możliwość zobaczenia zdjęć z miejsca pracy!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy min. 4 lata
  • Dobry język angielski lub niemiecki
  • Samochód na grupę 2 osób + podstawowa skrzynka z podręcznymi narzędziami
  • Mile widziane VCA

Co zyskujesz:

  • Stawkę 500€ / tydzień przy odpowiednim doświadczeniu
  • Pracę na pełen etat min 40 / tydzień
  • Kwaterę opłaconą przez firmę – pokoje jednoosobowe
  • Umowę na warunkach holenderskich

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl