Job Expired

Stolarz Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia
Branża:
ID: p002h pl

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca głównie przy stolarce otworowej – montaż okien i drzwi
  • Zatrudnienie od zaraz

Wymagania:

  • Dobra znajomość angielskiego / norweskiego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza min 4-5 lat

Oferujemy:

  • Stawkę 205 NOK / godz brutto
  • Transport firmowy do pracy
  • Zakwaterowanie organizowane przez firmę
  • Pojedyncze pokoje z dostępem do internetu
  • Pracę w wymiarze min 54 godz / tydzień
  • Możliwość pracy na 2 miesiące lub dłużej
  • Możliwość pracy w rotacji 6-2

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl