Polecaj i odbierz

nawet

12 000 zł

nawet 12 000 zł

  • Pracowałeś/aś w firmie która, oferuje prace dla studentów, prace dorywcze lub prace w niepełnym wymiarze godzin?
  • Znasz Firmę, która potrzebuje „rąk do pracy”? Opowiedz nam o najlepszych doświadczeniach i zgarnij nawet 1 200 zł za jedno polecenie.

Miasto to wiele możliwości dla Studentów i nie tylko

Wrocław od lat ma miano jednego z największych miast akademickich w Polsce. Jest idealnym miejscem dla studentów zarówno pod kątem oferty edukacyjnej oraz rozrywkowej. Rynek pracy we Wrocławiu jest też szczególnie otwarty na osoby uczące się. Dlatego rozpoczynamy naszą przygodę z poleceniami właśnie tutaj.  

Jeżeli chcesz aby Wrocław był jeszcze lepszym miastem do życia, nauki i rozwoju dla młodych ludzi, to podziel się z nami swoim doświadczeniem. 

Do zakończenia akcji pozostało

Dni
Godziny
Minuty

4 proste kroki

1. utwórz Konto

Utwórz konto, aby wysłać swoje polecenie

2. prześlij Polecenie

Wypełnij krótki formularz

3. Co dalej

PARETTi kontaktuje się z poleconą Firmą w ciągu 3 dni roboczych w celu nawiązania współpracy

4. Wypłata

Za każdą firmę z polecenia, z którą nawiązaliśmy współpracę otrzymasz 200 zł przez 6 miesięcy = razem 1 200 zł. Maksymalnie można polecić 10 firm, co daje nawet 12 000 zł, szczegóły w regulaminie

O aplikacji

Stworzyliśmy nowoczesne rozwiązanie aby ułatwić Kandydatom,  Studentom oraz osobom  uczącym się na szybkie znalezienie pracy dorywczej – za pomocą kilku kliknięć!

Co mówią o nas?

Bardzo fajna agencja , wszyscy pracownicy są mili i przyjaźni , oferują bardzo dobre warunki pracy, polecam agencję szczególnie Panią Monikę bardzo miła dziewczyna zawsze pomoże i udziela odpowiedzi na każde pytanie☺️❤️

5/5

Mariia Filei

Agencja pracy, która niemal od początku mojego pobytu w Opolu nigdy jeszcze nie zawiodła w potrzebie. Wartościowi ludzie nastawieni na pomoc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Polecam!

5/5

Daniel Śmigiela

Super praca dla studentów! Polecam!

5/5

Мирослава Сівінська

Bardzo profesjonalna firma (trzy razy miałam przyjemność z nimi współpracować)! Zawsze służą dobrą radą, pomocą. Pomogli mi nawet znaleźć miejsce odbywania praktyk! Polecam z całego serca.

5/5

Sandra Szkudlarek

Nie czekaj

Zgłoś firmę jako pierwszy – tylko pierwsza osoba, która zgłosi firmę otrzyma wynagrodzenie za polecenie.

Zarejestruj się

Please select form to show
Masz już konto?