Szablon-job-magenta-kwadrat-1200x1200-1.webp
szczegóły

Magazynier

na skróty

Opis stanowiska

- Odpowiedzialność za przepływ materiałów na terenie firmy
- Obsługa wózków widłowych oraz paletowych
- Zarządzanie materiałami i zapasami z godnie z zasadami FIFO
- Wprowadzanie danych do systemu
- Znakowanie materiałow zgodnie z przyjętymi standardami
- Koordynacja przepływu materiałów za pomoca skanera

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub zawodowe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - na magazynie
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- Umiejętność obsługi skanera magazynowego
- Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz MS Office
- Umiejętność pracy w zespole
- Możliwość pracy na 3 zmiany

Oferujemy

- Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - w oparciu u umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie na start - zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem
- Możliwość pracy w bardzo nowoczesnej firmie - firma inwestuje w najnowsze technologie
- Pracę w spokojnym, dobrze zorganizowanym środowisku pracy
- Dogodna lokalizacja zakładu

zapraszamy do złożenia CV