KIM JESTEŚMY?

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim od 2013 roku, licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838, którą tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży HR

Nasza misja

Misją Paretti jest profesjonalne doradztwo w zakresie HR, zaspokajanie potrzeb kadrowych klientów oraz znalezienie
pracy dla kandydatów z uwzględnieniem ich kompetencji, przy pełnym poszanowaniu praw pracowniczych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Co nas wyróżnia:

Innowacyjność

jako jedyni korzystamy z autorskiej, mobilnej aplikacji, która rewolucyjnie ułatwia rekrutację Pracowników i obsługę kadrowo – płacową, a to przekłada się na oszczędność czasu i optymalizację kosztów Pracodawców.

Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

jako potwierdzenie, że świadczymy usługi najwyższej jakości

Nacisk na stałe doskonalenie pracowników, przez co charakteryzuje nas rzetelność i przestrzeganie prawa

nasi pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje, aby nasze działania odbywały się z poszanowaniem aktualnych przepisów prawnych, co daje gwarancję bezpieczeństwa współpracującym z nami Przedsiębiorcom i Pracownikom

Nasze główne obszary działalności to:

LEASING PRACOWNICZY

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

PRACOWNICY Z UKRAINY

Zakres prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych jest bardzo
szeroki, od lat z sukcesem poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne, magazynierów, operatorów maszyn, inżynierów,
czy specjalistów utrzymania ruchu (z zakresu m.in. automatyki, elektryki), pracowników biurowych ze znajomością
języków obcych, aż po kadrę wyższego szczebla.
Współpracujemy z firmami na terenie całej Polski, a szczególnie na terenie Opolszczyzny.

Sektory w których się specjalizujemy to:

  • Produkcja
  • Logistyka
  • Pracownicy z językami obcymi
  • Kontrola jakości
  • Praca dodatkowa
  • Praca za granicą
  • Handel

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ PARETTi

Aneta-scaled-e1700123056563.webp

Aneta Paczos

Współwłaściciel grupy Paretti - manager z ponad 20'letnim doświadczeniem, tworzy przestrzeń do rozwoju firmy z uwzględnieniem interesów Klientów i dbaniem o dobrostan pracowników. Prywatnie - maratonka.

Pawel-scaled-e1700123464732.webp

Paweł Paczos

Założyciel i współwłaściciel grupy Paretti. Odpowiedzialny za kształt i kierunki rozwoju firmy. Prywatnie pasjonat i znawca kultury buddyjskiej.

Daria-e1700124259774.webp

Daria Jama

W Paretti od 2013 roku, pełni rolę HR Business Partnera,współtworząc struktury naszej firmy, ma ogromny wpływ na jej obecny kształt i wartości którymi się kierujemy. Niezawodny rekruter i doradca klienta biznesowego.

Kalina-scaled-e1700123788723.webp

Kalina Redel

W PARETTi od 2015 roku, początkowo współtworząc Dział Sprzedaży, przyczyniła się do zwiększenia zasięgu działania firmy. Obecnie piastuje stanowisko HR Managera i dla naszych klientów poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska blue collars oraz white collars.

Kamila-e1700124440339.webp

Kamila Kamuś

W Paretti pracuje od 2019 roku jako Specjalista do spraw kadr i płac. Zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową wszystkich pracowników.

Victoria-e1700124741219.webp

Viktoriia Kolibabchuk

Viktoriia od 2020 roku jest zatrudniona w Paretti, początkowo jako Koordynator ds. Zatrudnienia Obcokrajowców, a w chwili obecnej jako Starszy Specjalista ds. Rekrutacji. Podczas swojej kariery przeszła wiele kursów i szkoleń.

Lukasz-e1700124864620.webp

Łukasz Szelewski

Specjalista ds. rekrutacji Łukasz w Paretti zaczął pracę we wrześniu 2022 roku, po ukończeniu studiów na kierunku Język biznesu. Obecnie w firmie zajmuje się pozyskiwaniem kandydatów oraz generowaniem i podpisywaniem umów.

Oleksii.webp

Oleksii Domantovych

Cześć! Mam na imię Oleksij i w zespole Paretti zajmuję się doradztwem i wsparciem klientów biznesowych. Moje doświadczenie w branży wynosi ponad 6 lat, ale codziennie uczę się czegoś nowego! Wiem, z czym borykają się pracodawcy w obecnych czasach, ale na szczęście mamy skuteczne rozwiązania, które mogą pomóc złagodzić Twoje problemy. Z przyjemnością porozmawiam z Tobą, aby wyjaśnić Twój ból i znaleźć sposób, aby go zaspokoić.

Andrzej-scaled-e1700125185514.webp

Andrii Yurashek

Mam na imię Andrii. Pracuje od 2022 roku w firmie Paretti.Pełnie role jako koordynator pracowników tymczasowych oraz rekruter. Zajmuje się pozyskiwaniem nowych talentów na różne stanowiska oraz pomagam załatwiać bieżące sprawy naszych pracowników.

Dawid-scaled-e1700125259570.webp

Dawid Thiel

Dawid dołączył do zespołu Paretti w lipcu 2023 roku, zaczynał od roli praktykanta. Teraz łączy studia i pracę piastując stanowisko Młodszego specjalisty ds. obsługi klienta. Zajmuje się rekrutacją pracowników, administracją biurową oraz stawia pierwsze kroki w sprzedaży.

Maksym-scaled-e1700125697664.webp

Maksym Alekseienko

Początkowo byłem zatrudniony na stanowisku koordynator pracowników tymczasowych. Obecnie zajmuje stanowisko project menegera moja funkcja polega na prowadzeniu projektów który zwiększą efektywność firmie i zwiększy satysfakcje naszych klientów.

anna_mazur-e1712307508913.jpg

Anna Mazur

W zespole Paretti jest od 2017 r. aktywnie współtworząc strategię rozwojową firmy, przyczyniła się do nowych kierunków działania i zwiększenia rozpoznawalności firmy na opolskim rynku pracy. Jest pomysłodawcą niezwykle ważnego dla regionu konkursu „Firma solidarna ze studentami”.

monika_piela-e1712307679786.jpg

Monika Piela

Rozpoczęła przygodę w PARETTi od stażu w 2019 roku, aktualnie pełni rolę Starszego specjalisty ds. rekrutacji. W ciągu swojej kariery zawodowej zdobyła doświadczenie zarówno w działach handlowych, jak i HR, co pozwala jej na skuteczne działanie w różnych obszarach biznesu.

zuzanna_paczos-scaled-e1712307731290.jpg

Zuzanna Paczos

Zuzanna dołączyła do zespołu Paretti kilka miesięcy temu. Łączy studia prawnicze z pracą obejmując stanowisko Młodszego specjalisty ds. rekrutacji. Zajmuje się rekrutacją pracowników oraz administracją biurową.

_DSC1691

Michał Gonsior

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Michał to wieloletni praktyk, który w PARETTi zajmuje się obsługą naszych zagranicznych Klientów biznesowych. Biegle posługuje się językiem niemieckim, a także angielskim. Jest specjalistą, zajmującym się komunikacją i współpracą z Klientami naszej firmy, którzy posiadają swoje siedziby poza granicami naszego kraju. Jego głównym celem jest zapewnienie wysokiego poziomu ich satysfakcji poprzez efektywną obsługę ich zapytań, problemów i potrzeb.

mTP Met-Plast Sp. z 0.0.
Firma Paretti Sp. z oo Sp K. z Opola, ul. Kołłątaja 9/2 jest naszym partnerem w zakresie rekrutacji pracowników.. W czasie naszej współpracy Paretti Sp. z o.o. Sp. K. wykazała się sprawną rekrutacją potrzebnych pracowników, dzięki czemu uzupełnilis'my nasze braki kadrowe. Działania firmy Paretti Sp. z oo Sp. K. wykonywane są profesjonalnie i zgodnie z zawarta umowa. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy i rekomenduje tą agencje potencjalnym klientom.
ALUDESIGN S.A.
Firma PARETTi sp, z o.o. sp. k. z Opola, ul. Kołłątaja 9/2 jest naszym partnerem w zakresie rekrutacji i (easingu pracowników produkcji z Ukrainy. Rekomendujemy współpracę 2 PARETTi ponieważ agencja wykazała kompetencje oraz zaangażowanie właściwe dia rzetelnego partnera Diznesowego. Doceniamy szczególnie elastyczne podejście w codziennej wspólpraCy oraz szacunek okazywany pracownikom z Ukrainy.
ATP sp. z o.o..
Firma Paretti Sp. z o.o. Sp. K. z Opola, ul. Oleska 7 jest naszym partnerem w zakresie rekrutacji pracowników i świadczenia usług leasingu pracowniczego na terenie Opola i okolic. W czasie naszej współpracy Paretti Sp. z o.o. Sp. K wykazała się: • Sprawną i szybka rekrutacją potrzebnych pracowników • Rzetelną współpracą w zakresie obsługi leasingu pracowniczego. Działania firmy Paretti Sp. z o.o. Sp. K. wykonywane są profesjonalnie i zgodnie z zawartą umową.
INEO Quality Services sp. z o.o.
Firma Paretti Sp. z o.o. Sp. K. z Opola, ul. Oleska 7 jest naszym partnerem w zakresie rekrutacji pracowników i świadczenia usług leasingu pracowniczego. W czasie naszej współpracy Paretti Sp. z o.o. Sp. K. wykazała się: • Sprawną i szybka rekrutacją potrzebnych pracowników • Rzetelną współpracą w zakresie obsługi leasingu pracowniczego. Działania firmy Paretti Sp. z o.o. Sp. K. wykonywane są profesjonalnie i zgodnie z zawartą umową.
Wrzeciono sp. z o.o.
Firma Paretti Sp. z o.o Sp K. z Opola, ul. Kołłątaja 9/2 jest naszym partnerem w zakresie rekrutacji pracowników/ W czasie naszej współpracy Paretti Sp z oo Sp K wykazała się rzetelną współpracą w zakresie zleconych rekrutacji. Działania firmy Paretti Sp. z o.o Sp. K. wykonywane są profesjonalnie i zgodnie z zawartą umową.
Somati System Polska Sp. z 0.0.
Somati System korzysta od kilku lat z ustug agencji pracy Paretti Sp. z o o Sp K. z Opola. Paretti wspiera nasze przedsiebiorstwo w rekrutacji pracownikow produkcyjnych, oraz specjalistow. Paretti jest firma lokalna z Opola, dzieki czemu zna bardzo dobrze opolski rynek pracy, przez co ma bogata baze pracownikow. Szczegolnie cenimy sobie wspotprace z firma Paretti w zakresie rekrutacji specjalistéw, jako jedna z nielicznych agencji pracy Paretti specjalizuje sie w poszukiwaniu wykwalifikowanego personelu, np. ksiegowych czy handlowcow. Polecamy innym firmom wspotprace z agencja pracy Paretti.
Opta data sp. z o. o.
Nasze przedsiębiorstwo współpracuje z agencją pracy Paretti Sp. z oo Sp K. z Opola nieprzerwanie od 2018 roku. Paretti wspiera nas w rekrutacji pracowników biurowych ze znaj omo§ciq j gzyka niemieckiego. Paretti jako firma lokalna z Opola, dala sig poznaö jako sprawdzony i zaangazowany partner. Możemy polecić współprace z agencją pracy Paretti.
Metsa Tissue Krapkowice Sp.z 0.0.2 siedzibą w Krapkowicach
Metsa Tissue Krapkowice Sp.z 0.0.2 siedzibą w Krapkowicach, ul. Opolska 103 niniejszym zaświadcza, że firma PARETTi sp. z o.o sp. k. z Opola, ul. Kołłątaja 9/2 jest naszym partnerem w zakresie rekrutacji pracowników Blue Collar. Rekruterzy firmy PARETFI działają rzetelnie i sprawnie, podejmują się chętnie nawet trudnych rekrutacji. Na uwagę zasługuje również fakt, że utrzymują kontakt z pracodawcą i zrekrutowanymi pracownikami także po zamknięciu procesu rekrutacji, dbając 0 kontynuację dobrej współpracy.
Global Steering Systems Europe Sp. z 0. 0.
Współpraca z firmą Paretti Sp. z 0.0. Sp. K. z Opola, ul. Oleska 7 została nawiązana w czerwcu 2016r. i jest Z powodzeniem kontynuowana do dnia dzisiejszego. Jesteśmy bardzo zadowoleni zjakości świadczonych usług w zakresie rekrutacji pracowników i świadczenia usług leasingu pracowniczego. W czasie naszej współpracy Paretti Sp. z o.o. Sp. K. wykazała się: Sprawna i szybka rekrutacją potrzebnych pracowników Rzetelna współpraca w zakresie obsługi leasingu pracowniczego. Działania firmy Paretti Sp. z oo Sp. K. wykonywane są profesjonalnie i zgodnie z zawartą umową.
HR Business Partner - Wojciech Kowalczyk
Prezes Zarządu - Marcin Safian
Prezes Zarządu - Tomasz Rydlewski
Z-CA KIEROWNIKA SPRZEDAŻY DEPUTYSALES MANAGER - Magdalena Drożdż
Asystentka Zarządu - Violetta Glagla
Specjalista ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich w Regionie Europy Srodkowa-Wschodniej ćwik - Agnieszka Sadowska

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wypełnij nasz formularz, napisz do nas na maila lub zadzwoń: