Analiza opolskiego rynku pracy – kwiecień 2023

W dzisiejszym dynamicznym i zmieniającym się rynku pracy wiele osób boryka się z trudnościami w dokonaniu właściwego wyboru swojej kariery. W celu ułatwienia tego procesu, prowadzimy analizę rynku pracy przez kilka ostatnich miesięcy.

W tym artykule przedstawimy wyniki naszej analizy, skupiając się na okresie od sierpnia 2022 roku do kwietnia 2023 roku oraz na najbardziej poszukiwanych zawodach i branżach obecnie.

Najbardziej dominującym portalem w zakresie wystawiania ofert pracy jest olx.pl, na drugim miejscu znajduje się portal pracuj.pl. Natomiast jobdesk.pl jest portalem, który zyskuje coraz większą popularność, szczególnie pod względem wystawionych ogłoszeń w kategorii: obsługa klienta.

Na naszej stronie internetowej również znajdziecie podobne oferty:

https://b06.paretti.pl/praca/pracownik-telefonicznej-obslugi-klienta-74892/
https://b06.paretti.pl/praca/wsparcie-it-z-jezykiem-francuskim-59848/

W kwietniu 2023 nastąpił 17% spadek ofert pracy w stosunku do marca. Powiaty z największą liczbą ogłoszeń to: Opole, Kędzierzyn-Koźle i Nysa.

Z wykresu możemy odczytać, że liczba ofert w kwietniu 2023 nieco spadła. Największy spadek jest w branży produkcyjnej. U nas możesz jednak znaleźć różne oferty z branży produkcyjnej i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami!

https://b06.paretti.pl/praca/operator-maszyn-praca-tymczasowa-61736/
Przygotowaliśmy analizę opolskiego rynku pracy przy użyciu platformy „jobmarketinsights.com”. Śledzenie zmian na rynku pracy jest z pewnością wartościowe, ponieważ pozwala poznać aktualne potrzeby pracodawców i pomaga w znalezieniu najlepszych ofert zawodowych
Udostępnij artykuł na:
Facebook
LinkedIn
Twitter

Zobacz nasze usługi

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wypełnij nasz formularz, napisz do nas na maila lub zadzwoń:

Zobacz nasze usługi