Paretti kolejny rok z certyfikatem ISO 9001:2015!

W lipcu w Paretti po raz kolejny odbył się  audyt zewnętrzny w zakresie ISO, który potwierdził, iż procesy w naszej  firmie odbywają się  zgodnie ze standardami normy.

Co to oznacza dla naszych Klientów?

Współpracując z nami zawsze możesz być pewny, że jakość usług oferowanych przez Paretti będzie na najwyższym poziomie, a certyfikat ISO 9001:2015 to kolejne potwierdzenie, że mimo iż jesteśmy firmą lokalną nasze działania spełniają międzynarodowe normy. 

Nieliczne firmy w Polsce mają certyfikat zgodności procesów biznesowych z międzynarodowymi standardami ISO.

“ISO” pochodzi od greckiego słowa “isos”, oznaczającego “równość” można zatem uznać, iż normy ISO gwarantują spójność w sposobie działania firm na całym świecie.

Po co nam ISO? Co daje ISO agencji pracy tymczasowej? 

Korzyści dla Paretti: 

  • Zdefiniowanie procesów –  daje firmie przejrzystą sytuację biznesową, podział obowiązków, opis i standaryzację procedur
  • Poprawa organizacji pracy – każdy pracownik jest świadomy swoich obowiązków i za co on jest odpowiedzialny, w razie potrzeby wie gdzie szukać odpowiedzi na pojawiające się pytania
  • Nadzór i eliminacja niezgodności w usługach – szybka reakcja na ewentualne błędy i wdrożenie systemów naprawczych

Najważniejsze są dla nas jednak korzyści, które dzięki wdrożeniu normy zapewniamy wszystkim naszym Klientom i Pracownikom. W praktyce zapewniamy m.in:

  • gwarancję zgodności działań z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa – błyskawiczna reakcja na zmiany w przepisach prawnych, czy podatkowych i dostosowanie zmian do umów z pracownikami 
  • zapewnienie legalności pobytu i pracy pracowników z zagranicy
  • procedurę onboardingu nowych pracowników tymczasowych – co ułatwia ich wdrożenie w obowiązki u Pracodawcy Użytkownika
  • stały kontakt i reakcję na potrzeby pracowników tymczasowych związane m.in z wypłatą zaliczek, wymianą odzieży roboczej i.t.p.

 

Zadowolenie z pracy pracowników tymczasowych, oraz bezpieczeństwo ich pracy, przekłada się na zadowolenie naszych Klientów a to jest dla nas najważniejsze.

Co ważne ISO w Paretti nie ogranicza się tylko do kilku audytów w roku, ale jest stale obecne i wciąż wpływa na nasze procesy, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem!

 

Przeczytaj także o:

 

Udostępnij artykuł na:
Facebook
LinkedIn
Twitter

Zobacz nasze usługi

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wypełnij nasz formularz, napisz do nas na maila lub zadzwoń:

Zobacz nasze usługi