PARETTi w obliczu nowych technologii!

 

PARETTi działa w sektorze HR od kilkunastu lat. Z pewnością wyróżnia nas, poza pracą tymczasową, którą także się zajmujemy, prowadzenie licznych rekrutacji stałych na stanowiska wyższego szczebla oraz tych mocno specjalistycznych, jak np. Główni Księgowi, Konstruktorzy czy Technolodzy. Nieskromnie możemy powiedzieć, że współpracujemy z największymi firmami na Opolszczyźnie, jesteśmy firmą lokalną i na pierwszym miejscu zależy nam na zaspokojeniu lokalnego rynku pracyNie mamy zacięcia korporacyjnego i myślimy, że jest to nasz duży atut. ( Być może skromność nie jest naszą najmocniejszą cechą, ale przecież mamy się czym pochwalić, a wszystko co robimy, robimy z myślą o Was)

 

Zarówno my, jak i z pewnością inne osoby działające na lokalnym rynku pracy, zauważyły, jak dynamicznie się on zmienił w ostatnim czasie. Jest bowiem niezwykle wymagający, stawiający na elastyczność w działaniu i żeby się w nim odnaleźć ważna jest szybkość reakcji. Wymaga to od środowiska HR zmiany w działaniu, myśleniu, podejściu do pracy, a także narzędzi, na których pracujemy – mówiąc wprost musimy stawiać na innowacyjność! Obecne pokolenie jest dość niecierpliwe i nie lubi czekać na kontakt ze strony rekrutera tydzień, dwa, a może i więcej.

Startup PARETTi

 

Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy startup technologiczny PARETTi.

Aplikacja szczególnie skupiać się będzie na zaspokojeniu lokalnego rynku pracy. Zależało nam bowiem na zaproponowaniu czegoś zupełnie nowego, czegoś, co w sposób prosty, a jednocześnie niezwykle skuteczny ułatwi proces rekrutacji, zarówno pracownikom, jak i pracodawcom.

Nasza aplikacja, nie dość, że ułatwi znalezienie pracy bez długiego oczekiwania na kontakt ze strony rekrutera, to jeszcze sprowadzi wszelkie formalności do minimum związane już z samym procesem zatrudniania – jest to z pewnością rozwiązanie, którego jeszcze nie było!

Coraz więcej osób, m.in. studentów, osób pracujących na niepełnym etacie czy mających pracę zmianową, dającą możliwość dodatkowego zajęcia, poszukuje pracy, w której mogliby po prostu dorobić w wolnym czasie.

Z drugiej strony spora ilość firm,  potrzebuje często pracownika „na już” lub jedynie na dodatkowe zlecenia, specjalne akcje. Dało nam to sporo do myślenia i dlatego przeszliśmy do działania.

Idealnym przykładem są tu chociażby markety, które często potrzebują np. 20 osób tylko na pojedyncze zlecenia, takie jak inwentaryzacje lub firmy produkcyjne, w których nierzadko pojawiają się nieoczekiwane, dodatkowe zamówienia, a to wiąże się z dodatkowym wsparciem.

Istotą aplikacji jest więc to, że w sposób błyskawiczny będzie łączyć pracowników i pracodawców

 

Aplikacja PARETTi skierowana jest tak naprawdę do wszystkich, którzy poszukują pracy stałej lub dodatkowej, ale myślimy, że szczególnie skorzystają na niej studenci, osoby zainteresowane pracą bardziej dorywczą, dostępną w dogodnym dla nich czasie i miejscu.

Pamiętajmy, że startup, tworzony był przy współpracy z kancelarią prawną, tak aby wszystkie działania i formalności odbywające się za pośrednictwem aplikacji były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Szczególnie teraz, kiedy obowiązują zaostrzone przepisy o Ochronie Danych Osobowych.

Reasumując, mobilny system rekrutacyjny, będzie więc docierał do większej liczby osób, a tym samym pozwalał na zaspokojenie potrzeb Pracodawców, zdejmując z nich jednocześnie szereg formalności, które trzeba dokonać w klasycznie prowadzonej rekrutacji.

Innowacyjność i nowe technologie pojawiły się niemalże w wszystkich obszarach naszego życia – nie może ich także zabraknąć w niezwykle istotnym dla każdego z nas obszaru, jakim jest praca.

Bądź na bieżąco!

 

Jesteśmy zespołem, który prężnie się rozwija. Chcesz zawsze wiedzieć pierwszy o korzystnych i aktualnych ofertach pracy? Polub naszą stronę na facebooku, aby móc razem z nami iść w kierunku lepszej pracy! Paretti to firma, która łączy Pracowników z Pracodawcami w sposób nowoczesny.

Udostępnij artykuł na:
Facebook
LinkedIn
Twitter

Zobacz nasze usługi

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wypełnij nasz formularz, napisz do nas na maila lub zadzwoń:

Zobacz nasze usługi