Paretti randkuje

Wczoraj w Opolu w Centrum Wystawienniczo Kongresowym odbyły się tzw. Industrial Job Dating. Ideą tego wydarzenia były “szybkie randki” z pracodawcami – krótkie ok. 10 minutowe rozmowy, podczas których kandydaci mieli okazję się zaprezentować oraz zainteresować swoją osobą potencjalnych przyszłych pracodawców. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć rekruterów PARETTi  Randki Paretti prowadzili Kalina Redel i Krzysztof Grajkowski.

 

 

Z punktu widzenia pracowników była to bardzo dobra możliwość przećwiczenia umiejętności autoprezentacji. Kandydaci mieli za zadanie:

 

  • przedstawić pokrótce swoje doświadczenie,
  • opowiedzieć o swoich umiejętnościach i oczekiwaniach względem przyszłej pracy.

Dobra organizacja całego wydarzenia umożliwiła spotkanie z wieloma firmami oraz przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych na przestrzeni zaledwie 2 godzin!

W wydarzeniu brały udział firmy działające na terenie Opola i okolic. Była to bardzo dobra okazja dla pracodawców na pozyskanie kontaktów z osobami poszukującymi pracy.

 

Mieliśmy szansę poznać wielu ciekawych kandydatów, którzy szukają nowych możliwości zatrudnienia. Byli to:

 

  • specjaliści z obszaru IT,
  • programowania,
  • inżynierii,
  • jak i również studenci kierunków technicznych zainteresowani ofertami pracy jakie proponowane są przez lokalne firmy.

 

Całe wydarzenie odbieramy bardzo pozytywnie, była to niewątpliwie bardzo dobra inicjatywa zarówno z punktu widzenia pracowników jak i pracodawców. Mamy nadzieję, że każdej z osób spotkanych podczas “randek” będziemy mogli przedstawić interesującą ofertę i dać szansę na podjęcie ciekawej pracy.

Randkowanie jest stresujące, dlatego organizatorzy przygotowali ciekawe niespodzianki.

W przerwach między głównymi punktami programu czas umilały nam pasjonujące prezentacje. Sporo emocji wzbudził pokaz spawania w damskim wykonaniu.

Udostępnij artykuł na:
Facebook
LinkedIn
Twitter

Zobacz nasze usługi

SKONTAKTUJ SIĘ

Z NAMI!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wypełnij nasz formularz, napisz do nas na maila lub zadzwoń:

Zobacz nasze usługi